X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کوشا فایل

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

دانلود پاورپوینت سمینار درس کنترل مدرن

اختصاصی از کوشا فایل دانلود پاورپوینت سمینار درس کنترل مدرن دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

 

دسته بندی : پاورپوینت 

نوع فایل:  ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

 


 قسمتی از اسلاید پاورپوینت : 

 

تعداد اسلاید : 11 صفحه

سمینار درس کنترل مدرنعنوان:adaptive control of robotic manipulators for trajectory tracking. adaptive control of robotic manipulators for trajectory tracking مقدمه ای در مورد ربات ها ایده کنترل تطبیقی بکارگیری کنترل تطبیقی برای کنترل ربات مقدمه ای در مورد ربات ها امروزه سیستم های زیادی در واحد های صنعتی و آزمایشگاهی کارهایی که از عهده انسان برنمی آید را انجام می دهند .می توان بخش عظیمی از این سیستم ها را تحت مجموعه ربات هادر نظر گرفت. از دید فنی ، یک ربات رشته ای از اجسام صلب در یک سازه سینماتیکی می باشد. سینماتیک یک ربات در واقع مطالعه هندسه حرکت اهرم های یک ربات است و از آنجا که انجام وظایف مشخص بوسیله حرکت اهرم های ربات میسر می گردد ،لذا علم سینماتیک جزء ابزار های مهم در طراحی و کنترل ربات می باشد. سینماتیک مستقیم و معکوس: مسئله یافتن موقعیت و جهت برای یک سری جابجایی مفاصل ،مسئله مستقیم سینماتیک نامیده می شود. در مسئله سینماتیک معکوس ، باید بر اساس موقعیت و جهت مشخص شده ربات ، جابجایی مفاصل را بدست آوریم.در واقع پس از حل معادله سینماتیک معکوس، با حرکت دادن هر مفصل به اندازه مقدار محاسبه شده، حرکت مورد نظر انجام می شود.
مقدمه ای در مورد ربات در سینماتیک مستقیم،مکان نهایی ربات برای یک رشته تغییر مکانهای داده شدهء مفاصل منحصر بفرد است در صورتیکی در سینماتیک معکوس ممکن است چندین جواب برای یک موقعیت وجود داشته باشد و نیز ممکن است برای گستره بخصوصی از موقعیت ربات جوابی وجود نداشته باشد.
مقدمه ای در مورد ربات مقدمه ای در مورد ربات ها کنترل مدرن دی 83 مقدمه ای در مورد ربات ها کنترل مدرن دی 83 ربات مورد بحث در این پروژه ، یک بازو با دو درجه آزادی است،که درمعادلات آن اصطکاک نیز لحاظ شده ایده کنترل تطبیقی کنترل مدرن دی 83 کنترل تطبیقی ، از روشهایی است که بوسیله آن ،کنترل سیستم های غیر خطی امکانپذیر می باشد.
در مسائل غیر خطی به علت اینکه پارامترهای مسئله مدام درحال تغییرمیباشند لذا باید پارامترهای کنترلر سیستم نیز دائما تغییر یابند تا بهترین کنترل صورت گیرد.
ایده کنترل تطبیقی کنترل مدرن دی 83 بکارگیری کنترل تطبیقی برای کنترل ربات کنترل مدرن دی 83 در سیستم های رباتیک یکی ازمشکلات کنترلی ، جبران اصطکاک می باشد : 1)Adaptive model-based control with friction feedback-feedforward compensation 2)Adaptive model-based control with friction feedback compensation 3)Robust-adaptive control پایان مرجع .

  متن بالا فقط قسمتی از اسلاید پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل کامل را فورا دانلود نمایید 

 


  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:  توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه کمک به سیستم آموزشی و یادگیری ، علم آموزان میهن عزیزمان میباشد. 


  

 « پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »
دانلود با لینک مستقیم


دانلود پاورپوینت سمینار درس کنترل مدرن
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.